Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Hallau a Bibern SH

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Hallau a Bibern SH

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Hallau a Bibern SH .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Hallau - Bibern SH.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 17463
Urban train 25938
Luftseilbahn 26

11:24

Wilchingen-Hallau

11:24 12:06

12:06

Bibern SH, Post

42 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 17465
Urban train 25942
Luftseilbahn 26

12:24

Wilchingen-Hallau

12:24 13:06

13:06

Bibern SH, Post

42 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 17475
Urban train 25962
Luftseilbahn 26

17:24

Wilchingen-Hallau

17:24 18:06

18:06

Bibern SH, Post

42 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 17479
Urban train 25970
Luftseilbahn 26

19:24

Wilchingen-Hallau

19:24 20:06

20:06

Bibern SH, Post

42 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 17481
Urban train 25974
Luftseilbahn 26

20:24

Wilchingen-Hallau

20:24 21:06

21:06

Bibern SH, Post

42 min

 

Reviseu tots els trens de Hallau a Bibern SH