Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Grub AR a Walenstadt

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Grub AR a Walenstadt

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Grub AR a Walenstadt .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Grub AR - Walenstadt.



Des de A Durada
Sbb

07:37

Grub AR, Halten

07:37 09:46

09:46

Walenstadt

2 h 9 min

 

Sbb

08:37

Grub AR, Halten

08:37 10:45

10:45

Walenstadt

2 h 8 min

 

Sbb

09:07

Grub AR, Halten

09:07 11:12

11:12

Walenstadt

2 h 5 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 12022
Niederflur-bus 22609
Regioexpress 4867
Regioexpress 5068

09:49

Grub AR, Halten

09:49 11:45

11:45

Walenstadt

1 h 56 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 12083
S-bahn 23479

20:07

Grub AR, Halten

20:07 22:12

22:12

Walenstadt

2 h 5 min

 

Reviseu tots els trens de Grub AR a Walenstadt