Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Greifensee a Hasel

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Greifensee a Hasel

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Greifensee a Hasel .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Greifensee - Hasel.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 19422
Intercity 806
Bus 52811

06:27

Nänikon-Greifensee

06:27 09:34

09:34

Bürchen, Hasel

3 h 7 min

 

49 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 19430
Bus 810
Bus 52817

08:27

Nänikon-Greifensee

08:27 12:11

12:11

Bürchen, Hasel

3 h 44 min

 

49 €

Sbb - 2 canvis
Regioexpress 19442
Intercity 816
Bus 52825

11:27

Nänikon-Greifensee

11:27 14:34

14:34

Bürchen, Hasel

3 h 7 min

 

49 €

Sbb - 2 canvis
Regioexpress 19446
Intercity 818
Bus 52829

12:27

Nänikon-Greifensee

12:27 15:52

15:52

Bürchen, Hasel

3 h 25 min

 

49 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 19462
Intercity 826
Bus 52847

16:27

Nänikon-Greifensee

16:27 19:34

19:34

Bürchen, Hasel

3 h 7 min

 

49 €

Reviseu tots els trens de Greifensee a Hasel