Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Goldau a Sarnen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Goldau a Sarnen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Goldau a Sarnen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Goldau - Sarnen.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 21352
Interregio 72930
Intercity 180

14:21

Arth-Goldau

14:21 15:28

15:28

Sarnen

1 h 7 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21356
Interregio 72932
Bus 188

15:21

Arth-Goldau

15:21 16:28

16:28

Sarnen

1 h 7 min

 

11 €

Sbb

16:48

Arth-Goldau

16:48 18:13

18:13

Sarnen

1 h 25 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
Voralpen-express 2582
S-bahn 21570
Bus 210

17:48

Arth-Goldau

17:48 19:13

19:13

Sarnen

1 h 25 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21380
S-bahn 21584
S-bahn 21584

21:21

Arth-Goldau

21:21 22:39

22:39

Sarnen

1 h 18 min

 

11 €

Reviseu tots els trens de Goldau a Sarnen