Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Goldau a Niederrickenbach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Goldau a Niederrickenbach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Goldau a Niederrickenbach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Goldau - Niederrickenbach.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Voralpen-express 2574
Urban train 21454
Interregio 2977

13:48

Arth-Goldau

13:48 15:24

15:24

Niederrickenbach Station

1 h 36 min

 

12 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 21364
Interregio 2982

17:21

Arth-Goldau

17:21 18:30

18:30

Niederrickenbach Station

1 h 9 min

 

11 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21376
Interregio 2988
Interregio 2988

20:21

Arth-Goldau

20:21 21:30

21:30

Niederrickenbach Station

1 h 9 min

 

Sbb - 2 canvis
Voralpen-express 2588
S-bahn 21482
Interregio 2991

20:48

Arth-Goldau

20:48 22:19

22:19

Niederrickenbach Station

1 h 31 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 21289
Interregio 2192
Low-floor bus n4
Niederflur-bus 2956

23:55

Arth-Goldau

23:55 05:31

05:31

Niederrickenbach Station

5 h 36 min

 

Reviseu tots els trens de Goldau a Niederrickenbach