Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Freienstein a Saland

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Freienstein a Saland

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Freienstein a Saland .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Freienstein - Saland.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 52131
Ic-neigezug 1519
S-bahn 20647

12:14

Freienstein, Post

12:14 13:54

13:54

Saland

1 h 40 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 52133
Regio 195
S-bahn 20649

12:44

Freienstein, Post

12:44 14:15

14:15

Saland

1 h 31 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 52139
Ic-neigezug 1523
S-bahn 20655

14:14

Freienstein, Post

14:14 15:54

15:54

Saland

1 h 40 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 52155
Ic-neigezug 1531
S-bahn 20671

18:14

Freienstein, Post

18:14 19:54

19:54

Saland

1 h 40 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 52270
S-bahn 19873
S-bahn 20673

18:55

Freienstein, Post

18:55 20:15

20:15

Saland

1 h 20 min

 

Reviseu tots els trens de Freienstein a Saland