Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Fistel a Marwil

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Fistel a Marwil

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Fistel a Marwil .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Fistel - Marwil.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
S-bahn 8248
S-bahn 18577
Voralpen-express 2591
S-bahn 23985
S-bahn 24084

20:32

Fischenthal, Fistel

20:32 22:14

22:14

Märwil

1 h 42 min

 

Sbb

21:32

Fischenthal, Fistel

21:32 23:14

23:14

Märwil

1 h 42 min

 

Sbb

22:32

Fischenthal, Fistel

22:32 00:14

00:14

Märwil

1 h 42 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 8098
S-bahn 18594
Bus 701
S-bahn 2105
S-bahn 24025

23:32

Fischenthal, Fistel

23:32 06:41

06:41

Märwil

7 h 9 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 8098
S-bahn 18594
Bus 701
S-bahn 2105
S-bahn 24025

23:32

Fischenthal, Fistel

23:32 06:41

06:41

Märwil

7 h 9 min

 

Reviseu tots els trens de Fistel a Marwil