Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Feusisberg a Limberg

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Feusisberg a Limberg

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Feusisberg a Limberg .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Feusisberg - Limberg.



Des de A Durada
Sbb - 6 canvis
S-bahn 16921
Voralpen-express 2563
S-bahn 191
Bus 79019
Niederflur-bus 921
Bus 21051
Interregio 2120

06:28

Schindellegi-Feusisberg

06:28 17:25

17:25

Limberg-Maissau

10 h 57 min

 

Sbb - 6 canvis
S-bahn 16929
Voralpen-express 2567
Eurocity 193
Regionalbahn 79023
Bus 925
Bus 21059
Schnellzug 2128

08:28

Schindellegi-Feusisberg

08:28 19:25

19:25

Limberg-Maissau

10 h 57 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 19335
Regioexpress 5067
Regio 165
Low-floor bus 9699

10:11

Schindellegi-Feusisberg

10:11 19:04

19:04

Wien Spittelau (U6)

8 h 53 min

 

Sbb - 5 canvis
S-bahn 19379
Regioexpress 5089
Bus 467
Niederflur-bus 541
Niederflur-bus 21133
Interregio 2160

21:11

Schindellegi-Feusisberg

21:11 08:30

08:30

Limberg-Maissau

11 h 19 min

 

Sbb - 4 canvis
S-bahn 19379
Regioexpress 5089
Bus 467
Bus 9902
Bus 2104

21:11

Schindellegi-Feusisberg

21:11 09:25

09:25

Limberg-Maissau

12 h 14 min

 

Reviseu tots els trens de Feusisberg a Limberg