Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Feldmeilen a Dielsdorf

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Feldmeilen a Dielsdorf

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Feldmeilen a Dielsdorf .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Feldmeilen - Dielsdorf.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 19628
S-bahn 19528

07:54

Herrliberg-Feldmeilen

07:54 08:45

08:45

Dielsdorf

51 min

 

7 €

Sbb

08:54

Herrliberg-Feldmeilen

08:54 09:45

09:45

Dielsdorf

51 min

 

7 €

Sbb - 1 canvi
Urban train 19636
S-bahn 19536

09:54

Herrliberg-Feldmeilen

09:54 10:45

10:45

Dielsdorf

51 min

 

7 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 18642
Regio 456

11:10

Herrliberg-Feldmeilen

11:10 12:10

12:10

Dielsdorf, Bahnhof

1 h

 

7 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 19690
S-bahn 19590

23:24

Herrliberg-Feldmeilen

23:24 00:15

00:15

Dielsdorf

51 min

 

7 €

Reviseu tots els trens de Feldmeilen a Dielsdorf