Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Etzwilen a Ermatingen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Etzwilen a Ermatingen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Etzwilen a Ermatingen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Etzwilen - Ermatingen.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Urban train 93852
Bus 88630
S-bahn 23854

12:19

Etzwilen

12:19 13:17

13:17

Ermatingen

58 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 93862
Bus 88640
S-bahn 23864

14:49

Etzwilen

14:49 15:47

15:47

Ermatingen

58 min

 

Sbb - 2 canvis
Urban train 93864
Bus 88642
S-bahn 23866

15:19

Etzwilen

15:19 16:17

16:17

Ermatingen

58 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 93886
Bus 88664
S-bahn 23888

20:49

Etzwilen

20:49 21:47

21:47

Ermatingen

58 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 93898
Bus 88676
S-bahn 23800

23:49

Etzwilen

23:49 00:47

00:47

Ermatingen

58 min

 

Reviseu tots els trens de Etzwilen a Ermatingen