Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Eschenbach SG a Segel

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Eschenbach SG a Segel

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Eschenbach SG a Segel .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Eschenbach SG - Segel.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Low-floor bus 31941
S-bahn 21941
Interregio 2644
S-bahn 18247
S-bahn 16033

11:38

Eschenbach

11:38 13:30

13:30

Hütten, Segel

1 h 52 min

 

Sbb - 4 canvis
Low-floor bus 31951
S-bahn 21951
Interregio 2654
Regioexpress 5077
Bus 16043

14:07

Eschenbach

14:07 16:00

16:00

Hütten, Segel

1 h 53 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 621
Interregio 2662
Regioexpress 5081
Low-floor bus 16051

15:46

Eschenbach LU, Luzernstrasse

15:46 18:00

18:00

Hütten, Segel

2 h 14 min

 

14 €

Sbb - 4 canvis
Regio 623
S-bahn 21164
Interregio 2664
S-bahn 18267
S-bahn 16053

16:46

Eschenbach LU, Luzernstrasse

16:46 18:30

18:30

Hütten, Segel

1 h 44 min

 

14 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 21989
Interregio 2694
Nacht-s-bahn 13781
Low-floor bus 2613

23:37

Eschenbach

23:37 02:12

02:12

Hütten, Segel

2 h 35 min

 

17 €

Reviseu tots els trens de Eschenbach SG a Segel