Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Engelberg a Heiligkreuz, Lucerne

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Engelberg a Heiligkreuz, Lucerne

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Engelberg a Heiligkreuz, Lucerne .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Engelberg - Heiligkreuz, Lucerne.



Des de A Durada
Sbb

10:01

Engelberg

10:01 11:55

11:55

Heiligkreuz LU

1 h 54 min

 

Sbb - 2 canvis
Interregio 2973
Regioexpress 4374
Bus 9

13:01

Engelberg

13:01 15:25

15:25

Heiligkreuz LU

2 h 24 min

 

Sbb - 2 canvis
Interregio 2973
Regioexpress 4374
Bus 9

13:01

Engelberg

13:01 15:25

15:25

Heiligkreuz LU

2 h 24 min

 

Sbb - 2 canvis
Interregio 2975
Regioexpress 4376
S-bahn 11

14:01

Engelberg

14:01 16:25

16:25

Heiligkreuz LU

2 h 24 min

 

Sbb - 2 canvis
Interregio 2975
Regioexpress 4376
S-bahn 11

14:01

Engelberg

14:01 16:25

16:25

Heiligkreuz LU

2 h 24 min

 

Reviseu tots els trens de Engelberg a Heiligkreuz, Lucerne