Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Embrach a Allenwinden

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Embrach a Allenwinden

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Embrach a Allenwinden .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Embrach - Allenwinden.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 52149
Intercity 728
Interregio 2667
Luftseilbahn 34

16:53

Embrach, Post

16:53 18:18

18:18

Allenwinden, Dorf

1 h 25 min

 

Sbb - 2 canvis
Low-floor bus 52049
S-bahn 20467
Luftseilbahn 34

17:08

Embrach, Post

17:08 18:46

18:46

Allenwinden, Dorf

1 h 38 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 52161
Intercity 734
Interregio 2679
Bus 1

19:53

Embrach, Post

19:53 21:23

21:23

Allenwinden, Dorf

1 h 30 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 52073
S-bahn 20485
Bus 1

21:38

Embrach, Post

21:38 23:23

23:23

Allenwinden, Dorf

1 h 45 min

 

Sbb - 2 canvis
Niederflur-bus 52075
S-bahn 20487
Bus 1

22:08

Embrach, Post

22:08 23:53

23:53

Allenwinden, Dorf

1 h 45 min

 

Reviseu tots els trens de Embrach a Allenwinden