Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Eiken a Aarau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Eiken a Aarau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Eiken a Aarau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Eiken - Aarau.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
S-bahn 17125
Bus 36019

07:51

Eiken

07:51 08:40

08:40

Aarau, Bahnhof

49 min

 

7 €

Sbb - 2 canvis
Bus 13419
Interregio 1969
S-bahn 8944

11:26

Eiken, Post

11:26 12:24

12:24

Aarau

58 min

 

12 €

Sbb - 2 canvis
Bus 13427
Interregio 1973
S-bahn 8952

13:26

Eiken, Post

13:26 14:24

14:24

Aarau

58 min

 

12 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 17176
Interregio 2287

20:07

Eiken

20:07 21:22

21:22

Aarau

1 h 15 min

 

15 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 17180
Interregio 2289

21:07

Eiken

21:07 22:22

22:22

Aarau

1 h 15 min

 

15 €

Reviseu tots els trens de Eiken a Aarau