Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Effingen a Aarau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Effingen a Aarau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Effingen a Aarau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Effingen - Aarau.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 13903
Train express regional 35010
Bus 1

06:15

Effingen, Dorf

06:15 06:52

06:52

Aarau, Bahnhof

37 min

 

6 €

Sbb - 1 canvi
Bus 13706
Train express regional 35014

06:17

Effingen, Dorf

06:17 07:03

07:03

Aarau, Bahnhof

46 min

 

8 €

Sbb - 1 canvi
Nacht-s-bahn 13710
Bus 35018

06:47

Effingen, Dorf

06:47 07:34

07:34

Aarau, Bahnhof

47 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 13913
Bus 35024
Bus 1

07:15

Effingen, Dorf

07:15 07:52

07:52

Aarau, Bahnhof

37 min

 

6 €

Sbb - 2 canvis
Bus 13917
Bus 35028
Bus 1

07:45

Effingen, Dorf

07:45 08:22

08:22

Aarau, Bahnhof

37 min

 

6 €

Reviseu tots els trens de Effingen a Aarau