Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Ebnat a Hasel

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Ebnat a Hasel

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ebnat a Hasel .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Ebnat - Hasel.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 1
Regioexpress 4911
Intercity 808
Bus 52813

07:02

Schaffhausen, Ebnat

07:02 10:34

10:34

Bürchen, Hasel

3 h 32 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 1
Regioexpress 4923
Regio 820
Bus 52837

13:02

Schaffhausen, Ebnat

13:02 17:09

17:09

Bürchen, Hasel

4 h 7 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 1
Regioexpress 4923
Regio 820
Bus 52837

13:02

Schaffhausen, Ebnat

13:02 17:09

17:09

Bürchen, Hasel

4 h 7 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 1
Regioexpress 4929
Intercity 826
Bus 52847

16:02

Schaffhausen, Ebnat

16:02 19:34

19:34

Bürchen, Hasel

3 h 32 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 1
Regioexpress 4929
Intercity 826
Bus 52847

16:02

Schaffhausen, Ebnat

16:02 19:34

19:34

Bürchen, Hasel

3 h 32 min

 

Reviseu tots els trens de Ebnat a Hasel