Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Ebmatingen a Bossikon

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Ebmatingen a Bossikon

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ebmatingen a Bossikon .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Ebmatingen - Bossikon.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 701
Bus 704
S-bahn 19453
Niederflur-bus 7127

13:29

Ebmatingen, Dorf

13:29 14:51

14:51

Hinwil, Bossikon

1 h 22 min

 

6 €

Sbb - 4 canvis
Bus 701
Bus 40
Regioexpress 1148
S-bahn 18557
Bus 7025

14:39

Ebmatingen, Dorf

14:39 15:51

15:51

Hinwil, Bossikon

1 h 12 min

 

6 €

Sbb - 3 canvis
Bus 701
Bus 704
S-bahn 19467
Low-floor bus 6777

17:19

Ebmatingen, Dorf

17:19 18:21

18:21

Hinwil, Bossikon

1 h 2 min

 

6 €

Sbb - 3 canvis
Bus 744
S-bahn 18967
S-bahn 19569
Low-floor bus 8499

17:39

Ebmatingen, Dorf

17:39 18:36

18:36

Hinwil, Bossikon

57 min

 

6 €

Sbb - 3 canvis
Bus 701
Bus 703
S-bahn 19477
Regio 6547

19:52

Ebmatingen, Dorf

19:52 20:51

20:51

Hinwil, Bossikon

59 min

 

6 €

Reviseu tots els trens de Ebmatingen a Bossikon