Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Döttingen AG a Henggart

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Döttingen AG a Henggart

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Döttingen AG a Henggart .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Döttingen AG - Henggart.



Des de A Durada
Sbb

12:50

Döttingen

12:50 14:44

14:44

Henggart

1 h 54 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8757
S-bahn 19257
S-bahn 20356

14:20

Döttingen

14:20 15:49

15:49

Henggart

1 h 29 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 8750
S-bahn 19850
Interregio-express 3059
S-bahn 20363

14:38

Döttingen

14:38 16:09

16:09

Henggart

1 h 31 min

 

Sbb - 3 canvis
S-bahn 20759
S-bahn 19259
S-bahn 20458
S-bahn 20365

14:50

Döttingen

14:50 16:44

16:44

Henggart

1 h 54 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8789
S-bahn 19289
S-bahn 20388

22:20

Döttingen

22:20 23:49

23:49

Henggart

1 h 29 min

 

Reviseu tots els trens de Döttingen AG a Henggart