Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Dotnacht a Rickenbach ZH

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Dotnacht a Rickenbach ZH

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Dotnacht a Rickenbach ZH .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Dotnacht - Rickenbach ZH.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 92115
Regio 820
Ic-neigezug 524
Bus 505

12:41

Dotnacht, Dorfplatz

12:41 15:13

15:13

Rickenbach SO, Dorf

2 h 32 min

 

28 €

Sbb - 3 canvis
Bus 92127
Intercity 832
Ic-neigezug 536
Bus 505

18:41

Dotnacht, Dorfplatz

18:41 21:19

21:19

Rickenbach SO, Dorf

2 h 38 min

 

28 €

Sbb - 3 canvis
Bus 92129
Bus 834
Ic-neigezug 538
Bus 505

19:41

Dotnacht, Dorfplatz

19:41 22:19

22:19

Rickenbach SO, Dorf

2 h 38 min

 

28 €

Sbb - 2 canvis
Bus 92133
Bus 838
Bus 505

21:23

Dotnacht, Dorfplatz

21:23 23:49

23:49

Rickenbach SO, Dorf

2 h 26 min

 

28 €

Sbb - 4 canvis
Bus 92137
S-bahn 8096
S-bahn 19014
Bus 704
Bus 505

23:23

Dotnacht, Dorfplatz

23:23 06:34

06:34

Rickenbach SO, Dorf

7 h 11 min

 

28 €

Reviseu tots els trens de Dotnacht a Rickenbach ZH