Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Catto a Schoneck, Nidwalden

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Catto a Schoneck, Nidwalden

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Catto a Schoneck, Nidwalden .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Catto - Schoneck, Nidwalden.



Des de A Durada
Sbb - 5 canvis
Luftseilbahn 34
Intercity 808
Interregio 2316
Bus 12
Bus 6
Regio 11068

07:30

Catto

07:30 11:34

11:34

Emmetten, Schöneck

4 h 4 min

 

Sbb - 4 canvis
Luftseilbahn 34
Intercity 808
Interregio 2316
Bus 12
Regio 11053

07:30

Catto

07:30 12:19

12:19

Emmetten, Schöneck

4 h 49 min

 

Sbb - 4 canvis
Luftseilbahn 42
Regio 844
Interregio 2430
Bus 310
Bus 11099

14:30

Catto

14:30 17:19

17:19

Emmetten, Schöneck

2 h 49 min

 

Sbb - 4 canvis
Luftseilbahn 42
Regio 844
Interregio 2430
Bus 310
Bus 11099

14:30

Catto

14:30 17:19

17:19

Emmetten, Schöneck

2 h 49 min

 

Sbb - 5 canvis
Luftseilbahn 48
Bus 872
Interregio 2340
S-bahn 21488
Bus 11161
Intercity 961

19:18

Catto

19:18 23:54

23:54

Emmetten, Schöneck

4 h 36 min

 

Reviseu tots els trens de Catto a Schoneck, Nidwalden