Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Brunegg a Morschach

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Brunegg a Morschach

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Brunegg a Morschach .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Brunegg - Morschach.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 90722
Interregio 2116
Interregio 2421
Ordinary 4082

09:54

Kreuzlingen, Brunegg

09:54 13:22

13:22

Morschach, Post

3 h 28 min

 

Sbb - 5 canvis
Bus 90725
S-bahn 25843
Intercity 818
Bus 873
Interregio 2323
Bus 4092

10:59

Kreuzlingen, Brunegg

10:59 14:22

14:22

Morschach, Post

3 h 23 min

 

Sbb - 5 canvis
Bus 90733
S-bahn 25851
Intercity 822
Ic-neigezug 877
Interregio 2327
Regioexpress 4112

12:59

Kreuzlingen, Brunegg

12:59 16:22

16:22

Morschach, Post

3 h 23 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 90744
Interregio 2126
Interregio 2663
S-bahn 21263
Regioexpress 4126

14:54

Kreuzlingen, Brunegg

14:54 17:52

17:52

Morschach, Post

2 h 58 min

 

Sbb - 5 canvis
Bus 5110
S-bahn 25887
Regio 840
Interregio 2693
S-bahn 21319
Niederflur-bus 4014

22:05

Kreuzlingen, Brunegg

22:05 06:36

06:36

Morschach, Post

8 h 31 min

 

Reviseu tots els trens de Brunegg a Morschach