Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Brig a Oberwald

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Brig a Oberwald

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Brig a Oberwald .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Brig - Oberwald.



Des de A Durada
Sbb

07:23

Brig Bahnhofplatz

07:23 08:37

08:37

Oberwald

1 h 14 min

 

11 €

Sbb

11:23

Brig Bahnhofplatz

11:23 12:37

12:37

Oberwald

1 h 14 min

 

11 €

Sbb

13:23

Brig Bahnhofplatz

13:23 14:37

14:37

Oberwald

1 h 14 min

 

Sbb

16:23

Brig Bahnhofplatz

16:23 17:37

17:37

Oberwald

1 h 14 min

 

11 €

Sbb

18:23

Brig Bahnhofplatz

18:23 19:37

19:37

Oberwald

1 h 14 min

 

11 €

Reviseu tots els trens de Brig a Oberwald