Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Boden a Wetzikon ZH

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Boden a Wetzikon ZH

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Boden a Wetzikon ZH .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Boden - Wetzikon ZH.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Interregio 2529
Regio 6824
Bus 723
S-bahn 19563

13:39

Boden

13:39 17:00

17:00

Wetzikon

3 h 21 min

 

44 €

Sbb - 3 canvis
Schiff 2533
Regio 6828
Intercity 727
S-bahn 19571

15:39

Boden

15:39 19:00

19:00

Wetzikon

3 h 21 min

 

44 €

Sbb - 3 canvis
Schiff 2537
Regio 6830
Niederflur-bus 729
S-bahn 19575

16:39

Boden

16:39 20:00

20:00

Wetzikon

3 h 21 min

 

44 €

Sbb - 4 canvis
Bus 2551
Regio 6840
Intercity 992
Bus 841
S-bahn 19417

21:34

Boden

21:34 05:42

05:42

Wetzikon

8 h 8 min

 

44 €

Sbb - 4 canvis
Bus 2551
Regio 6840
Intercity 992
Bus 841
S-bahn 19417

21:34

Boden

21:34 05:42

05:42

Wetzikon

8 h 8 min

 

44 €

Reviseu tots els trens de Boden a Wetzikon ZH