Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Blitzingen a Oberwald

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Blitzingen a Oberwald

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Blitzingen a Oberwald .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Blitzingen - Oberwald.



Des de A Durada
Sbb
Regio 550

17:12

Blitzingen

17:12 17:37

17:37

Oberwald

25 min

 

5 €

Sbb
Bus 562

20:12

Blitzingen

20:12 20:37

20:37

Oberwald

25 min

 

5 €

Sbb
Intercity 574

22:10

Blitzingen

22:10 22:37

22:37

Oberwald, Bahnhof

27 min

 

Sbb
Intercity 574

22:10

Blitzingen

22:10 22:37

22:37

Oberwald, Bahnhof

27 min

 

Sbb
Intercity 574

22:10

Blitzingen

22:10 22:37

22:37

Oberwald, Bahnhof

27 min

 

Reviseu tots els trens de Blitzingen a Oberwald