Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Birr a Aarau

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Birr a Aarau

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Birr a Aarau .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Birr - Aarau.



Des de A Durada
Sbb

13:20

Birr

13:20 13:39

13:39

Aarau

19 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 8449
Regioexpress 4772

13:37

Birr

13:37 14:12

14:12

Aarau

35 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 8453
Regioexpress 4774

14:37

Birr

14:37 15:12

15:12

Aarau

35 min

 

Sbb - 2 canvis
S-bahn 8458
S-bahn 8860
Regio 148

15:51

Birr

15:51 16:18

16:18

Aarau

27 min

 

Sbb

22:20

Birr

22:20 22:39

22:39

Aarau

19 min

 

Reviseu tots els trens de Birr a Aarau