Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Biberbrugg a Schmerikon

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Biberbrugg a Schmerikon

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Biberbrugg a Schmerikon .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Biberbrugg - Schmerikon.



Des de A Durada
Sbb
Voralpen-express 2583

16:37

Biberbrugg

16:37 17:10

17:10

Schmerikon

33 min

 

9 €

Sbb - 1 canvi
S-bahn 16967
S-bahn 23665

17:53

Biberbrugg

17:53 18:41

18:41

Schmerikon

48 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 16975
S-bahn 23673

19:53

Biberbrugg

19:53 20:41

20:41

Schmerikon

48 min

 

7 €

Sbb
S-bahn 16893

21:37

Biberbrugg

21:37 22:10

22:10

Schmerikon

33 min

 

9 €

Sbb
S-bahn 16895

22:37

Biberbrugg

22:37 23:10

23:10

Schmerikon

33 min

 

9 €

Reviseu tots els trens de Biberbrugg a Schmerikon