Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Biaschina a Realp

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Biaschina a Realp

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Biaschina a Realp .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Biaschina - Realp.



Dimarts, 5 de Desembre de 2016

actualitzat

Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Bus 846
Interregio 2328
Regio 651

14:19

Giornico, Biaschina

14:19 15:50

15:50

Realp

1 h 31 min

 

16 €

Sbb - 2 canvis
Bus 850
Interregio 2430
Regio 655

15:19

Giornico, Biaschina

15:19 16:50

16:50

Realp

1 h 31 min

 

16 €

Sbb - 2 canvis
Bus 854
Interregio 233
Ic-neigezug 659

16:19

Giornico, Biaschina

16:19 17:50

17:50

Realp

1 h 31 min

 

16 €

Sbb - 3 canvis
Regio 860
Interregio 2434
Regio 663
Intercity 569

17:19

Giornico, Biaschina

17:19 18:50

18:50

Realp

1 h 31 min

 

16 €

Sbb - 3 canvis
Regio 860
Interregio 2434
Regio 663
Intercity 569

17:19

Giornico, Biaschina

17:19 18:50

18:50

Realp

1 h 31 min

 

16 €

Reviseu tots els trens de Biaschina a Realp Dimarts, 5 de Desembre de 2016