Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Betten a Realp

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Betten a Realp

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Betten a Realp .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Betten - Realp.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Bus 2040
Regio 546

15:33

Betten Dorf

15:33 17:05

17:05

Realp

1 h 32 min

 

15 €

Sbb - 1 canvi
Luftseilbahn 2044
Regio 550

16:33

Betten Dorf

16:33 18:05

18:05

Realp

1 h 32 min

 

15 €

Sbb - 1 canvi
Luftseilbahn 2044
Regio 550

16:33

Betten Dorf

16:33 18:05

18:05

Realp

1 h 32 min

 

15 €

Sbb - 1 canvi
Luftseilbahn 2052
S-bahn 558

18:33

Betten Dorf

18:33 20:05

20:05

Realp

1 h 32 min

 

15 €

Sbb - 1 canvi
Luftseilbahn 2056
Bus 562

19:33

Betten Dorf

19:33 21:05

21:05

Realp

1 h 32 min

 

15 €

Reviseu tots els trens de Betten a Realp