Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Bahnhof a Othmarsingen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Bahnhof a Othmarsingen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bahnhof a Othmarsingen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Bahnhof - Othmarsingen.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
Regio 6136
S-bahn 23454
Intercity 724
Regioexpress 4826
Niederflur-bus 393

13:43

Walzenhausen

13:43 16:17

16:17

Othmarsingen, Bahnhof

2 h 34 min

 

28 €

Sbb - 4 canvis
Urban train 6176
S-bahn 23470
Intercity 732
Regioexpress 4834
Niederflur-bus 393

17:43

Walzenhausen

17:43 20:17

20:17

Othmarsingen, Bahnhof

2 h 34 min

 

28 €

Sbb - 3 canvis
Bus 6186
S-bahn 23474
Eurocity 192
S-bahn 18378

18:43

Walzenhausen

18:43 21:30

21:30

Othmarsingen

2 h 47 min

 

26 €

Sbb - 4 canvis
Bus 6186
S-bahn 23474
Intercity 734
Interregio 1986
S-bahn 8480

18:43

Walzenhausen

18:43 21:24

21:24

Othmarsingen

2 h 41 min

 

26 €

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 22301
S-bahn 23382
Ic-neigezug 1540
Interregio 1990
S-bahn 8488

20:14

Walzenhausen, Post/Bahnhof

20:14 23:24

23:24

Othmarsingen

3 h 10 min

 

Reviseu tots els trens de Bahnhof a Othmarsingen