Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Ausserbinn a Agarn

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Ausserbinn a Agarn

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ausserbinn a Agarn .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Ausserbinn - Agarn.



Divendres, 8 de Desembre de 2016

actualitzat

Des de A Durada
Sbb

09:31

Ausserbinn, Dorfplatz

09:31 11:39

11:39

Agarn, Dorf

2 h 8 min

 

15 €

Sbb - 3 canvis
Bus 65224
Ic-neigezug 529
Interregio 1716
S-bahn 215

09:31

Ausserbinn, Dorfplatz

09:31 11:39

11:39

Agarn, Dorf

2 h 8 min

 

15 €

Sbb - 3 canvis
Bus 65244
Regio 343
Regioexpress 1724
Bus 227

12:44

Ausserbinn, Dorfplatz

12:44 15:39

15:39

Agarn, Dorf

2 h 55 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 65262
Niederflur-bus 557
Interregio 1730
Bus 235

16:31

Ausserbinn, Dorfplatz

16:31 18:39

18:39

Agarn, Dorf

2 h 8 min

 

15 €

Sbb - 2 canvis
Bus 65284
Intercity 565
Niederflur-bus 116

18:31

Ausserbinn, Dorfplatz

18:31 21:52

21:52

Agarn, Dorf

3 h 21 min

 

Reviseu tots els trens de Ausserbinn a Agarn Divendres, 8 de Desembre de 2016