Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Augst a Effingen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Augst a Effingen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Augst a Effingen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Augst - Effingen.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Bus 83
S-bahn 17129
Niederflur-bus 2063
Bus 13730

08:18

Augst BL

08:18 09:46

09:46

Effingen, Dorf

1 h 28 min

 

14 €

Sbb - 3 canvis
Bus 83
S-bahn 17263
Interregio 1981
Nacht-s-bahn 13773

16:48

Augst BL

16:48 18:00

18:00

Effingen, Dorf

1 h 12 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 83
S-bahn 17267
Interregio 1983
Nacht-s-bahn 13781

17:48

Augst BL

17:48 19:01

19:01

Effingen, Dorf

1 h 13 min

 

Sbb - 2 canvis
Bus 83
S-bahn 17169
Bus 13785

18:18

Augst BL

18:18 19:12

19:12

Effingen, Dorf

54 min

 

Sbb - 3 canvis
Bus 83
S-bahn 17283
Interregio 1991
Nacht-s-bahn 13793

21:48

Augst BL

21:48 22:57

22:57

Effingen, Dorf

1 h 9 min

 

Reviseu tots els trens de Augst a Effingen