Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Attinghausen a Melchtal

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Attinghausen a Melchtal

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Attinghausen a Melchtal .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Attinghausen - Melchtal.



Des de A Durada
Sbb - 4 canvis
S-bahn 215
Bus 65
Interregio 2324
Interregio 2930
Bus 47

13:13

Attinghausen, Post

13:13 16:08

16:08

Melchtal, Dorf

2 h 55 min

 

17 €

Sbb - 3 canvis
Bus 420
Bus 31078
Bus 31239
Luftseilbahn 59

16:43

Attinghausen, Post

16:43 19:08

19:08

Melchtal, Dorf

2 h 25 min

 

14 €

Sbb - 3 canvis
Bus 420
Bus 31078
Bus 31239
Luftseilbahn 59

16:43

Attinghausen, Post

16:43 19:08

19:08

Melchtal, Dorf

2 h 25 min

 

14 €

Sbb - 3 canvis
Bus 225
Bus 93
Interregio 2940
Ic-neigezug 870

18:13

Attinghausen, Post

18:13 21:08

21:08

Melchtal, Dorf

2 h 55 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 227
Niederflur-bus 113
Interregio 2336
Interregio 2942
Bus 872

19:13

Attinghausen, Post

19:13 22:08

22:08

Melchtal, Dorf

2 h 55 min

 

17 €

Reviseu tots els trens de Attinghausen a Melchtal