Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Asp, Aargau a Bremgarten

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Asp, Aargau a Bremgarten

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Asp, Aargau a Bremgarten .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Asp, Aargau - Bremgarten.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Bus 303
Ic-neigezug 668

17:31

Spreitenbach, ASP

17:31 18:08

18:08

Bremgarten

37 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 303
Ic-neigezug 672

18:01

Spreitenbach, ASP

18:01 18:38

18:38

Bremgarten

37 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 303
Bus 676

19:01

Spreitenbach, ASP

19:01 19:38

19:38

Bremgarten

37 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 303
Intercity 580

19:45

Spreitenbach, ASP

19:45 20:24

20:24

Bremgarten

39 min

 

Sbb - 1 canvi
Bus 303
Intercity 582

20:15

Spreitenbach, ASP

20:15 20:54

20:54

Bremgarten

39 min

 

Reviseu tots els trens de Asp, Aargau a Bremgarten