Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Ardon a Embd

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Ardon a Embd

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Ardon a Embd .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Ardon - Embd.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
Regio 6111
Bus 229
Taxi 35

10:05

Ardon

10:05 11:40

11:40

Embd (Seilbahn) Bergstation

1 h 35 min

 

16 €

Sbb - 2 canvis
Regio 6115
Niederflur-bus 237
Bus 47

12:05

Ardon

12:05 13:40

13:40

Embd (Seilbahn) Bergstation

1 h 35 min

 

16 €

Sbb - 2 canvis
Regio 6215
Bus 339
Bus 49

12:32

Ardon

12:32 14:15

14:15

Embd (Seilbahn) Bergstation

1 h 43 min

 

16 €

Sbb - 2 canvis
Regio 6117
S-bahn 241
Bus 51

13:05

Ardon

13:05 14:40

14:40

Embd (Seilbahn) Bergstation

1 h 35 min

 

16 €

Sbb - 2 canvis
Regio 6125
S-bahn 257
Intercityexpress 71

17:05

Ardon

17:05 18:40

18:40

Embd (Seilbahn) Bergstation

1 h 35 min

 

16 €

Reviseu tots els trens de Ardon a Embd