Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Andwil SG a Salenstein

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Andwil SG a Salenstein

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Andwil SG a Salenstein .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Andwil SG - Salenstein.



Des de A Durada
Sbb

09:30

Andwil SG, Post

09:30 11:23

11:23

Salenstein, Dorf

1 h 53 min

 

Sbb

13:30

Andwil SG, Post

13:30 15:23

15:23

Salenstein, Dorf

1 h 53 min

 

Sbb

14:30

Andwil SG, Post

14:30 16:06

16:06

Salenstein, Dorf

1 h 36 min

 

Sbb - 3 canvis
Regio 156
Niederflur-bus 23064
S-bahn 8070
Niederflur-bus 83328

16:30

Andwil SG, Post

16:30 18:06

18:06

Salenstein, Dorf

1 h 36 min

 

Sbb - 3 canvis
Regio 156
Niederflur-bus 23064
S-bahn 8070
Niederflur-bus 83328

16:30

Andwil SG, Post

16:30 18:06

18:06

Salenstein, Dorf

1 h 36 min

 

Reviseu tots els trens de Andwil SG a Salenstein