Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Altdorf, Uri a Andermatt

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Altdorf, Uri a Andermatt

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Altdorf, Uri a Andermatt .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Altdorf, Uri - Andermatt.



Des de A Durada
Sbb - 2 canvis
S-bahn 21274
Interregio 2433
Niederflur-bus 671

19:05

Altdorf

19:05 20:23

20:23

Andermatt

1 h 18 min

 

13 €

Sbb - 1 canvi
Bus 112
Niederflur-bus 671

19:13

Altdorf UR, Telldenkmal

19:13 20:23

20:23

Andermatt

1 h 10 min

 

12 €

Sbb - 1 canvi
Bus 112
Niederflur-bus 671

19:13

Altdorf UR, Telldenkmal

19:13 20:23

20:23

Andermatt

1 h 10 min

 

12 €

Sbb - 2 canvis
S-bahn 21278
Interregio 2335
Ic-neigezug 675

20:05

Altdorf

20:05 21:24

21:24

Andermatt

1 h 19 min

 

13 €

Sbb - 2 canvis
Bus 124
Interregio 2437
Bus 679

20:58

Altdorf UR, Telldenkmal

20:58 22:03

22:03

Andermatt

1 h 5 min

 

12 €

Reviseu tots els trens de Altdorf, Uri a Andermatt