Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Alpnachstad a Oberschonenbuch

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Alpnachstad a Oberschonenbuch

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Alpnachstad a Oberschonenbuch .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Alpnachstad - Oberschonenbuch.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
S-bahn 21533
S-bahn 21337
Interregio-express 3062
Kleinbus 31064

09:29

Alpnachstad

09:29 11:36

11:36

Ibach, Oberschönenbuch

2 h 7 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 21537
S-bahn 21341
Bus 3070
Bus 31070

10:29

Alpnachstad

10:29 12:14

12:14

Ibach, Oberschönenbuch

1 h 45 min

 

11 €

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 21539
Voralpen-express 2575
S-bahn 21243
Niederflur-bus 3076
Bus 31080

10:59

Alpnachstad

10:59 13:06

13:06

Ibach, Oberschönenbuch

2 h 7 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 21553
S-bahn 21357
Regioexpress 3112
Bus 31112

14:29

Alpnachstad

14:29 16:24

16:24

Ibach, Oberschönenbuch

1 h 55 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
S-bahn 21561
Interregio 2331
Regio 3132
Kleinbus 31132

16:29

Alpnachstad

16:29 18:24

18:24

Ibach, Oberschönenbuch

1 h 55 min

 

Reviseu tots els trens de Alpnachstad a Oberschonenbuch