Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Alosen a Haslen

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Alosen a Haslen

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Alosen a Haslen .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Alosen - Haslen.



Dilluns, 4 de Desembre de 2016

actualitzat

Des de A Durada
Sbb

10:32

Alosen, Dorf

10:32 14:02

14:02

Nidfurn-Haslen

3 h 30 min

 

21 €

Sbb - 3 canvis
Bus 10
Bus 1
Bus 16
S-bahn 20563

14:32

Alosen, Dorf

14:32 18:02

18:02

Nidfurn-Haslen

3 h 30 min

 

21 €

Sbb - 3 canvis
Bus 10
Bus 1
Ic-neigezug 878
S-bahn 20567

15:32

Alosen, Dorf

15:32 19:02

19:02

Nidfurn-Haslen

3 h 30 min

 

21 €

Sbb - 4 canvis
Bus 10
Bus 9
S-bahn 7122
S-bahn 16967
S-bahn 23665

16:32

Alosen, Dorf

16:32 19:31

19:31

Nidfurn-Haslen

2 h 59 min

 

Sbb - 4 canvis
Bus 10
Bus 1
Interregio 2668
Regioexpress 5085
S-bahn 23669

17:32

Alosen, Dorf

17:32 20:31

20:31

Nidfurn-Haslen

2 h 59 min

 

16 €

Reviseu tots els trens de Alosen a Haslen Dilluns, 4 de Desembre de 2016