Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Aettenschwil a Werthenstein

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Aettenschwil a Werthenstein

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aettenschwil a Werthenstein .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Aettenschwil - Werthenstein.



Des de A Durada
Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 347
Niederflur-bus 348
S-bahn 21123
S-bahn 21624

06:16

Aettenschwil, Post

06:16 07:36

07:36

Werthenstein

1 h 20 min

 

Sbb - 4 canvis
Niederflur-bus 347
Bus 8623
Interregio 2623
Regioexpress 4362
S-bahn 21625

06:33

Aettenschwil, Post

06:33 08:22

08:22

Werthenstein

1 h 49 min

 

11 €

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 347
Niederflur-bus 348
S-bahn 21127
S-bahn 21628

07:16

Aettenschwil, Post

07:16 08:36

08:36

Werthenstein

1 h 20 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 347
Niederflur-bus 348
S-bahn 21127
S-bahn 21628

07:16

Aettenschwil, Post

07:16 08:36

08:36

Werthenstein

1 h 20 min

 

Sbb - 3 canvis
Niederflur-bus 347
S-bahn 8551
S-bahn 21155
S-bahn 21656

14:02

Aettenschwil, Post

14:02 15:36

15:36

Werthenstein

1 h 34 min

 

Reviseu tots els trens de Aettenschwil a Werthenstein