Aquest lloc utilitza galetes, inclosos els tercers. Per aprendre sobre la nostra política o negar el consentiment al seu ús, feu clic aquí. Continuant la navegació o tancar el banner que està autoritzant l'ús. ×

Troba un tren des de Aarau a Kirchrued

Des de: A:
Nessun risultato corrispondente

Trens de Aarau a Kirchrued

viRail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Aarau a Kirchrued .
A continuació alguns exemples dels horaris i preus de Aarau - Kirchrued.



Des de A Durada
Sbb - 1 canvi
Ic-neigezug 526
Bus 61624

10:54

Aarau

10:54 11:26

11:26

Kirchrued, Kirche

32 min

 

Sbb - 1 canvi
Ic-neigezug 528
Bus 61626

11:24

Aarau

11:24 12:06

12:06

Kirchrued, Kirche

42 min

 

Sbb - 1 canvi
Regio 546
Bus 61644

15:54

Aarau

15:54 16:26

16:26

Kirchrued, Kirche

32 min

 

Sbb - 1 canvi
Niederflur-bus 552
Bus 61648

17:24

Aarau

17:24 17:56

17:56

Kirchrued, Kirche

32 min

 

Sbb - 1 canvi
S-bahn 558
Bus 61654

18:54

Aarau

18:54 19:26

19:26

Kirchrued, Kirche

32 min

 

Reviseu tots els trens de Aarau a Kirchrued